Witamy w Świecie Billa
  
Bill Poleca
   Najczęściej Zadawane Pytania
   Upominki
   O Biuletynie Billa
   Wyślij email do Uzdrowiciela Billa Austin
   Opinie
  


Program Uzdrawiających Hologramów
   Codzienny Program Pomocy 
   Program Uzdrawiania Pieniędzy

   Samoleczenie

 


Sesje uzdrawiające
   Stwórz SWOJE Własne
  
Pobudzenie DNA
   Oczyszczanie miejsc energetycznych
   Regulacja Energetyczna
 


Anielskie Mistrzostwo (AM)
   AM – Leczenie emocjonalne
   AM – Leczenie poprzez sugestię
   AM Minionych Wydarzeń
   AM – Leczenie Osobowości
   Oświecenie Anielskie
 


Praktyczne Mistrzostwo (PM)
   PM Sesje Uzdrawiające
   PM Sesje Oczyszczania Profilu
   Pm Sesje Obfitości
   PM Mistrzostwo emocjonalne
   PM Sesje Oświecenia
 


Produkty Uzdrawiające
   Anielskie Mistrzostwo na wideo
   Mistrzostwo Praktyczne na wideo
   Wstępne zestawy lecznicze
   Moduły lecznicze na audio
 

Copyright @ 2009,
 William M. Austin, III.

Wszelkie prawa zastrzeżone, 2009.

Strona główna | O Billu | Programy | Uzdrawianie | Rozwój duchowy | Szkolenie | Sztuka | Joint Ventures
Nazywam się Bill Austin i jestem uzdrowicielem duchowym, artystą oraz założycielem wielu modalności uzdrawiania energii i rozwoju duchowego. Od ponad dziewięciu lat pomagam ludziom na całym świecie w zakresie uzdrowienia i oświecenia duchowego. Odkryłem, że prawdziwe źródło zdrowia pochodzi od energii.

Większość chorób i schorzeń związanych jest z zablokowaną lub zamkniętą energią emocjonalną i psychiczną. Uzdrowienie energii oczyszcza aurę, odblokowuje ośrodki energii (ćakramy), a także oczyszcza i równoważy czakry. W systemie siedmiu czakr (czakra korzenia, krzyżowa, splotu słonecznego, serca, gardła, trzeciego oka i korony głowy) skupione są główne ośrodki energii ciała ludzkiego.

Oferuję szeroki wachlarz sesji uzdrawiających i pobudzeń rozwoju duchowego, dzięki czemu mogą Państwo nauczyć się o polach energii, czakrach, ośrodkach energii (ćakramach) i aurach uszkodzonych, zablokowanych i uwięzionych energii emocjonalnych i psychicznych. Wyzwolenie strumienia energii pozwala nam cieszyć się lepszym zdrowiem fizycznym i witalnością.

Pomagam również ludziom poprzez leczenie kolorami i poprzez zapisywanie częstotliwości uzdrowienia i rozwoju duchowego w formie sztuki. Bezpłatny pokaz slajdów dotyczący uzdrawiania energii na stronie głównej witryny HealingHolograms.com może być pomocny w rozwoju duchowym i poprawieniu jakości wszelkich aspektów Państwa życia. Obrazy w tym pokazie slajdów zostały przygotowane specjalnie z myślą o tym, aby pomóc Państwu w oczyszczeniu i zrównoważeniu każdej czakry, oczyszczeniu ośrodków energii (ćakramów), oczyszczeniu Państwa aury, uwolnieniu blokad pieniężnych oraz sprzymierzeniu się z “prawem przyciągania”.

Zachęcam Państwa do obejrzenia pokazu slajdów i do zapisania się na mój bezpłatny kurs internetowy dotyczący Oświecenia i Uzdrowienia Duchowego. Zapraszam do wzięcia udziału w tym bezpłatnym programie przy pomocy przycisku znajdującym się w lewym górnym rogu na każdej stronie internetowej lub przy pomocy przycisku służącego do zapisywania się, który znajduje się pod pokazem slajdów.

Wszystkie informacje w naszej witrynie internetowej są w języku angielskim. Również wszelką korespondencję prosimy kierować do nas po angielsku.

Kliknij tu, żeby wejść!

pokonać lęk

rozwój duchowy

uzdrawianie energii

prawo przyciągania

oczyszczać czakry

oczyszczać aurę